Joko Design

Szukasz pomysłu, projektu, prezentu? Dobrze trafiłeś.
Gadżetujemy się dla Ciebie!

Jesteśmy specjalistami od projektowania oraz produkcji gadżetów i materiałów reklamowych. Przywiązujemy wagę do drobiazgów. Wiemy, co wyróżnia, chwyta za serce, rozśmiesza… Potrafimy sprawić, że gadżet reklamowy działa jak magnes na klienta. Przyciąga nie tylko wzrok, ale również zaciekawia i wywołuje emocje. Tym sposobem buduje biznesowe relacje na wiele lat. Sprawdź nas!

Joko Design to młoda firma z wieloletnim doświadczeniem. Brzmi jak żart, ale to właśnie praca nad niezliczoną ilością projektów w poligrafii była punktem wyjścia do aktywności w branży reklamowej.
Rozwój oraz ciągłe poznawanie nowych trendów i technologii pozwala nam oferować klientom produkty najwyższej jakości w szerokim asortymencie. Klient i jego potrzeby są dla nas najważniejsze – niezależnie od wielkości zamówienia.

Mówimy NIE bylejakości, kopiowaniu i nudzie.
Stawiamy na niebanalne, oryginalne, czasem zabawne, często wyrafinowane, pomysły.

Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Z tym walczymy każdego dnia, bo nasi klienci zaskakują nas niewyobrażalnymi pomysłami. Nie boimy się wyzwań i to nasza przewaga. Wyobraźnia jest na straconej pozycji.

Znajdujemy wspólny język nie tylko z wielkimi firmami obecnymi na rynku, ale i z początkującymi w biznesie – realizujemy nakłady od jednej sztuki do milionów. Każdy klient może liczyć na maksymalne zaangażowanie.

Dane adresowe

ul. Gen. T. Kutrzeby 7a/6, Września
tel.: 604 638 327
mail: [email protected]